VHS Plastik Metal San. ve Tic. A.Ş., müşterilerinin beklentilerini derinden algılayan ve bu doğrultuda mükemmeli hedefleyen bir tutumla güncel teknolojiyi kullanarak; güvenilir, kolay temin edilebilir ve kullanılabilir ürünler geliştirmeyi, üretmeyi ve sürekli gelişen satış öncesi ve sonrası desteği ile müşteri memnuniyetini aşarak karşılayan öncü bir kuruluş olmayı hedefler.
Bu amaçla kuruluşumuz;
Ürünlerin, müşteri taleplerine, ulusal ve uluslararası standartlara ve yasal mevzuatlara uygunluğunu sağlar ve sürekliliğini temin eder.
Şirket prensiplerine ve kurumsal kimliğe bağlı hareket ederek, Kalite Yönetim Sistemi’mizde ISO 9001 standardının gereklerini yerine getirir ve sürekli iyileştirir.
Sürekli iyileştirme yaklaşımıyla, tüm süreçlerimizdeki verimliliği uluslararası düzeyde rekabet edebilecek seviyede arttırmak için çabalar.
Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek yenilikçi ve yaratıcı bir yaklaşım sergiler.
Tüm çalışanların yeteneklerini en üst seviyede kullanabilen bireyler olabilmeleri için, iş sağlığı ve güvenliğini ön planda tutarak gerekli eğitime sahip olmalarına ve ekip çalışmasına önem verir.
Kalite Politikamız çerçevesinde, sağladığımız başarıların sürdürülebilir olmasını sağlamak ve içinde bulunduğumuz topluma saygılı, uluslararası örnek bir kuruluş olmak için tüm gücüyle çalışır.